Veiling
- Eindigt op 26-05-2024 om 12:00 uur
Live Beschilderde Beer door Lauressa Broos tijdens 24H Chefs
Exclusieve Handbeschilderde Pepermolen door Lauressa Broos
Door alle ambassadeurs en chefs gesigneerde koksbuis
Gesigneerd wedstrijdshirt van Pelle van Amersfoort
Uitverkochte limited edition Librije Dutch Oven van Combekk
4 premiere tickets en meet en greet met de cast van De kleine zeemeermin
Private magic dinner voor 6 personen
Ofyr Classic 100 met private chef voor een thuisdiner voor 6 personen