Veiling

Private magic dinner voor zes personen
  • Gesloten

Winnend bod: €2.500,-
Schilderij Barry's ART
  • Gesloten

Schilderij Barry's ART

Dit schilderij van Barry's ART symboliseert de genezing van kinderkanker. 80 Procent geneest, 20 procent helaas nog niet.

Winnend bod: €450,-
Live Beschilderde Beer door Lauressa Broos tijdens 24H Chefs
  • Gesloten

Winnend bod: €405,-
Twee golden tickets voor een show bij de Ziggo Dome naar keuze
  • Gesloten

Bied mee op twee  golden tickets voor een show bij de Ziggo Dome naar keuze, u kunt onder voorwaarden een show kiezen.

Winnend bod: €450,-
4 kaarten voor Tino Martin's Las Vegas thema show
  • Gesloten

Maak kans op vier kaarten voor de Las Vegas themashow van Tino Martin in de Ziggo Dome.

Winnend bod: €350,-
Gesigneerd wedstrijdshirt van Pelle van Amersfoort
  • Gesloten

Winnend bod: €100,-
Ofyr Classic 100 met private chef voor een thuisdiner voor zes personen
  • Gesloten

Winnend bod: €2.400,-
2 tickets voor Marco Schuitmaker
  • Gesloten

Winnend bod: €125,-
Vier première tickets & meet and greet met de cast van De kleine zeemeermin
  • Gesloten

Bied mee op vier tickets voor de première van De Kleine Zeemeermin én een meet & greet met de cast.

Winnend bod: €300,-
Chefs table arrangement in Ciel Bleu voor 4 personen
  • Gesloten

Winnend bod: €3.000,-
Twee tickets voor de première van Saturday Night Fever in Den Bosch
  • Gesloten

Bied mee op twee tickets voor de première van Saturday Night Fever op zondag 29 september bij Theater Aan de Parade in Den Bosch!

Winnend bod: €200,-
4 VIP tickets voor Het Horecafeest van het Jaar!
  • Gesloten

Wordt onthaald als een ware VIP tijdens Bidfood's Horecafeest van het Jaar op 11 december 2024 in de Ziggo Dome.

Winnend bod: €215,-
Coravin® Timeless Six + Mist Limited Edition
  • Gesloten

Winnend bod: €675,-
G.O.A.T. NATURE
  • Gesloten

G.O.A.T. NATURE

Een prachtig kunststuk gemaakt door Nadia van Luijk. Afmeting: 25 cm hoog, 26 cm lang, 10 cm breed.

Winnend bod: €290,-
2 staanplaatsen voor Muziekfeest van het Jaar
  • Gesloten

Winnend bod: €55,-
Complete 't Amsterdammertje experience - diner & overnachting voor 2 personen
  • Gesloten

Geniet van een heerlijk diner inclusief overnachting voor twee personen bij Restaurant 't Amsterdammertje in Loenen.

Exclusieve The Macallan proeverij voor acht personen
  • Gesloten

Een exclusieve proeverij voor acht personen bij De L'Europe Amsterdam.

Winnend bod: €801,-
Originele tekening Donald Duck Cover - 48/2018
  • Gesloten

Een écht uniek kavel bij onze veiling! Een originele handgemaakte tekening van een Donald Duck cover.

Winnend bod: €450,-
Gesigneerde handbal door het Nederlands olympisch damesteam
  • Gesloten

Bied mee op een handbal, gesigneerd door het Nederlandse olympische damesteam. Een uniek kavel!

Winnend bod: €55,-
4 VIP tickets voor Geef Mij Maar Amsterdam
  • Gesloten

Winnend bod: €325,-
2 tickets voor de Gault&Millau gidslancering - voorjaar 2025
  • Gesloten

Winnend bod: €75,-
Door alle ambassadeurs en chefs gesigneerde koksbuis
  • Gesloten

Winnend bod: €250,-
Uitverkochte limited edition Librije Dutch Oven van Combekk
  • Gesloten

Winnend bod: €300,-
Wijnproeverij voor acht personen bij jou thuis
  • Gesloten

Geniet van een volledig verzorgde wijnproeverij bij jou thuis voor 8 personen. Geheel verzorgd door Vinify restaurantwijnen.

Winnend bod: €275,-
Geheel verzorgd diner voor vier personen bij Restaurant Triptyque
  • Gesloten

Geniet met vier personen van een geheel verzorgd diner van chef Niven Kunz bij Restaurant Triptyque in Wateringen.

Winnend bod: €500,-
Make a Wish: laat Vira haar droom uitkomen
  • Gesloten

Winnend bod: €300,-
7-gang all-in diner voor twee personen bij Restaurant Basiliek
  • Gesloten

Geniet met twee personen van een 7 gangen all-in diner van chef Yornie van Dijk bij Restaurant Basiliek in Harderwijk.

Winnend bod: €500,-
Exclusieve Handbeschilderde Pepermolen door Lauressa Broos
  • Gesloten

Winnend bod: €280,-
Geheel verzorgde lunch voor vier personen bij Restaurant Vigor
  • Gesloten

Geniet met vier personen van een geheel verzorgde lunch van chef Lars Albers bij Restaurant Vigor in Vucht.

Winnend bod: €550,-
Overnachting met wellness bij Grand Hotel Huis ter Duin
  • Gesloten

Winnend bod: €425,-
Disclaimer & Privacy Cookies Voorwaarden Webdesign by Applepie