Welkom op de 24H Chefs veiling.

Duik in een wereld van unieke ervaringen en bijzondere items, terwijl u tegelijkertijd bijdraagt aan een nobel doel.

Onze veiling, georganiseerd in het kader van het evenement 24H Chefs, biedt u de mogelijkheid om niet alleen exclusieve en bijzondere kavels te bemachtigen, maar ook unieke ervaringen die nergens anders beschikbaar zijn.

Elk item dat u hier vindt, is aangeboden door bijzondere mensen die het doel een warm hart toedragen: het ondersteunen van het Prinses Maxima Centrum. Door deel te nemen aan onze veiling, helpt u mee aan de financiering van essentiële onderzoeks- en behandelingsfaciliteiten voor kinderen met kanker.

Blader door de veiling, ontdek de items die uw hart sneller doen slaan, en plaats uw bod. Samen kunnen we een wereld van verschil maken.

Ontdek, bied, en win - voor het goede doel. Uw steun is onmisbaar.

Begin nu met bieden en maak deel uit van iets buitengewoons.

Veilingitems

Ofyr Classic 100 met private chef voor een thuisdiner voor 6 personen
  • Eindigt op 26-05-2024 om 00:00 uur

Minimum bod: €250,-
Door alle ambassadeurs en chefs gesigneerde koksbuis
  • Eindigt op 26-05-2024 om 12:00 uur

Minimum bod: €50,-
Gesigneerd wedstrijdshirt van Pelle van Amersfoort

Minimum bod: €50,-
Uitverkochte limited edition Librije Dutch Oven van Combekk

Minimum bod: €50,-

Sponsoren

154326