Originele tekening Donald Duck Cover - 48/2018

Winnend bod: €450,-

Een écht uniek kavel bij onze veiling! Een originele handgemaakte tekening van een Donald Duck cover.

Winnend bod: €450,-

Een écht uniek kavel bij onze veiling! Een originele handgemaakte tekening van een Donald Duck cover. Deze tekening stond op de cover van nr. 48 in 2018.

De tekening is gesigneerd door de tekenaar, je kunt zien dat het een origineel is door de potloodstreken en kleine verbeteringen. De tekening is gemaakt met prachtig oog voor detail! Een must-have voor de Disney en Donald Duck fan. Het exemplaar is getekend op A3 formaat.